Promocje
SKRZYNKA OLD SCHOOL 2
SKRZYNKA OLD SCHOOL 2
86,00 zł 40,00 zł
szt.
Warstwa - tkanina 9
Warstwa - tkanina 9
40,00 zł 20,00 zł
szt.
Warstwa - tkanina 8
Warstwa - tkanina 8
40,00 zł 20,00 zł
szt.
Warstwa - tkanina 7
Warstwa - tkanina 7
40,00 zł 20,00 zł
szt.
Warstwa - tkanina 6
Warstwa - tkanina 6
25,00 zł 20,00 zł
Produkt dnia
WEŁNIANY FLUFF - 17 KOLORÓW
WEŁNIANY FLUFF - 17 KOLORÓW
120,00 zł
DOŁĄCZ DO NAS


Instagram

Twitter

Pinterest

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Na stronie „Polityka Prywatności” możesz przeczytać o tym jakie dane są zbierane przez nas podczas odwiedzania naszego sklepu oraz jak są one przez nas wykorzystywane.

1. Jakie dane są zbierane na stronach ?

- dane zbierane podczas rejestracji:
Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty otrzymasz możliwość zarejestrowania się w naszym systemie. Podczas rejestracji zapytamy o imię i nazwisko, dane teleadresowe (adres zamieszkania, numer telefonu) oraz adres e-mail i hasło, które będzie znane tylko Tobie.
- dane zbierane podczas finalizacji transakcji:
Podczas finalizacji transakcji zapytamy o dane dotyczące płatności
- dane zbierane automatycznie przez sklep:
Podczas wizyty w sklepie system statystyk automatycznie zbiera dane dotyczące wizyty. Dane to np. typ przeglądarki, system operacyjny, godzina wizyty na stronie.
- dane zbierane podczas kontaktu ze sklepem:
Podczas kontaktu z nami drogą mailową przekazujesz swój adres e-mail, imię i nazwisko.

2. W jaki sposób wykorzystywane są dane klienta ?

- dane osobowe:
Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku sklep nie udostępnia ani nie sprzedaje danych osobowych swoich klientów. Są one wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to zarówno danych teleadresowych jak i adresów e-mail. Jeżeli wyraził(a)eś chęć otrzymywania newslettera wówczas twój adres e-mail będzie wykorzystywany do wysyłania newslettera.
- dane zbierane automatycznie:
Wszelkie dane, które są zbierane automatycznie służą tylko i wyłącznie do naszej analizy abyśmy mogli jak najskuteczniej dostosowywać sklep do oczekiwań klientów.
- dane zbierane podczas kontaktu:
Dane zbierane podczas kontaktu z klientem za pomocą e-maila lub telefonu służą wyłącznie do kontaktu i możliwości odpowiedzi na zapytania. 

3. W jaki sposób kontaktujemy się z klientem ?

W przypadku dokonania transakcji kontaktujemy się z klientem za pomocą poczty elektronicznej. W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego klienta jest potwierdzane telefonicznie przez naszego konsultanta.

4. Zmiany danych osobowych:

Każdy klient w każdej chwili może zmienić swoje dane teleadresowe. W tym celu należy zalogować się na swoje konto a następnie wybrać edycję danych. Klient może też zażądać usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu musi sie skontaktować ze sklepem.

5.Wykorzystanie "ciasteczek" przez sklep:

Oprogramowanie sklepu internetowego wykorzystuje "ciasteczka", które służą identyfikacji Twojej przeglądarki. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.  
 
6. Kontakt z nami: 

mamamada.pl, Kręta 8, 62-002 Suchy Las
 e-mail: sklep@mamamada.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl